Menu Close

Internet and services

LIR

Edit Content
Internet and services

LIR

internet and services
UA

Post errors

У разі якщо вам при відправці пошти повертається лист, в якому повідомляється про недоставку листа адресату - потрібно зрозуміти яка помилка не дає відправити пошту, і як від неї позбутися.

1. 450 4.7.1 <поштовий сервер>: Hello command rejected: Host not found Поштовий сервер не iснуе або у поштового сервера немає  запису типу-А. Щоб вирішити цю проблему необхідно створити відповідний запис в ДНС.

2. 550 Domain not exists in PTR record – у ip адреси поштового сервера немає PTR (rDNS) запису. Щоб вирішити цю проблему необхідно створити PTR запис, що відповідає поштовому серверу.

3. You are over quota – перевищено максимально допустимий обсяг поштової скриньки. Щоб вирішити цю проблему слід стерти старі повідомлення, які завантажують вашу поштову скриньку. Найлегше це зробити через Вебінтерфейс поштового сервера. Варто також  згадати що повідомлення потрібно так само видаляти з кошика. 

4. 554 5.7.1 Service unavailable; Client host [ip address] blocked using [spam cop]; – айпі адресу поштового сервера заблоковано та занесено в чорний список компанією [spam cop]. Власнику поштового сервера необхідно звернутися в компанію [spam cop] для розблокування айпі адреси.

Have questions, contact us.

Customer service center:
Mon.- Fri. 09:00-18:00

CALL ME
+
Call me!
Call Now Button