Меню Закрити

Інтернет та сервiси

LIR

Edit Content
Інтернет та сервiси

LIR

iнтернет та сервiси
UA

Lucky.Net® - компанія з багаторічним стажем в побудові мереж зв'язку

Інтернет провайдер Lucky.Net® добре відомий не тільки в Києві, а й у всій Україні. Це не дивно, адже ми на ринку телекомунікаційних послуг присутні з 1994 року. Такі роботи, як підключення до інтернету квартири, офісу або ділового центру є лише частиною послуг, які ми надаємо. Ми пишаємося тим, що інтернет в Києві став таким необхідним, в тому числі і завдяки нашій роботі.

Доступний інтернет

Компанія  з відповідальністю ставиться до своєї роботи незалежно від того кому необхідно провести інтернет, потужної бізнес структурі або простiй домогосподарці. Тому величезне число киян вирішують підключити інтернет, скориставшись саме нашими послугами.

Ми рекомендуємо підключати відразу високошвидкісний інтернет, так як технології не стоять на місці, і обсяги передачi інформації все збільшуються. Наприклад, швидко завантажити високоякісний фільм може дозволити тільки швидкісний інтернет.

У зв’язку з тим, що відео  і аудіоматеріали в мережі стають все більш об’ємними, безлімітний інтернет в Києві користується найбільшою популярністю. Ще кілька років тому підключитися до інтернету за безлімітним тарифом в основному могли тільки бізнес компанії. Сьогодні ж безлімітний інтернет в Києві, мабуть, є в кожній другій квартирі.

Миттєве завантаження

Компанія Lucky.Net® робить інтернет підключення в Києві з розрахунком на перспективу подальшого розвитку комунікаційних систем. Зокрема, в якості основного середовища передачі даних ми використовуємо власну оптоволоконну мережу, яка забезпечує високошвидкісний інтернет.

Lucky.Net® пропонує наступні послуги:

– наладку та установку апаратури для бездротового доступу до мережі інтернет;

 – реестрацію  доменних адрес;

 – повний спектр хостингу;

 – систему шифрування за технологією VPN.

Новини

Перевірка швидкості з’єднання…

Нагадуємо, що всі програми, які активно або неактивно, але використовують інтернет, можуть…

Кредит довіри

В рамках програми лояльності, абонентам надається послуга кредит довіри

Iндикація медіоконвертора

Не світиться або аномально блимає індикатор PWR – проблеми з живленням, можливо блок…

Є питання, зв'яжіться з нами.

Центр обслуговування абонентів:
Пн. – Пт. 09:00-18:00

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button